Prezent dla pierwszoklasisty na pierwszy dzień szkoły

Prezent dla pierwszoklasisty na pierwszy dzień szkoły

Prezent dla pierwszoklasisty

W życiu każdego z nas są momenty które jesteśmy w w stanie zapamiętać przez całe życie. Momenty, pierwszego dnia w przedszkolu, pierwszych wakacji zagranicznych, czy pierwszego pocałunku. Niewątpliwie jednym z takich momentów jest pierwszy dzień w szkole naszego dziecka. Pierwszy dzień w szkole naszego malucha to nie tylko kolejny krok na drodze rozwoju dziecka i jego edukacji ale przede wszystkim nowe niezaznane doświadczenia, nowi przyjaciele, mnóstwo nowych przygód. Podkreślenie wyjątkowości pierwszego dnia w szkole jest sporym wyzwaniem dla wielu rodziców dlatego poniżej chcielibyśmy nakreślić kilka pomysłów.

dzieci stojące przed klasą w pierwszym dniu szkoły. Każde z nich ma plecak welurowy od  Bettys Home

Prezent pierwszy dzień w szkole - Jakie są zwyczaje w innych krajach ?

Pierwszy dzień szkoły jest celebrowany w szczególny sposób w wielu krajach na całym świecie.

Dosyć popularnym sposobem celebracji tego dnia w europie jest wręczanie dzieciom tzw. rogów obfitości. W Niemczech, Szwajcarii i Austrii, tego rodzaju upominki nazywane są Schultüte lub w poszczególnych regionach Zuckertüte. Jest to długa tuba wypełniona przyborami szkolnymi ale także w znacznej większości słodyczami które dzieci kochają! No właśnie - problem wielu rodziców którzy mając na uwadze zdrowie własnego dziecka nie zgadzają się na objadanie się słodyczami. Mamy na to rozwiązanie, ale wróćmy do tradycji w innych krajach !

W Indiach zwyczaj obdarowywania dzieci nazywany jest Praveshanotsavam. W tym dniu dzieci otrzymują różnego rodzaju prezenty a z momentem nastania pory deszczowej obdarowywane są parasolami w różnych kolorach.

Zwyczaj obdarowywania dzieci rogami obfitości przyjął się już w wielu krajach europy a także za oceanem.

Back to school - pomysły na prezent dla pierwszoklasisty. Plecak w kratkę w kolorze żółtym. Plecak dla dziewczynki.

Co dla dziecka na pierwszy dzień szkoły ?

Oczywiście dzieci liczą głównie na słodycze...każdy z nas jako rodzic zna ten problem. Jednak wszystkim głównie zależy na szczęściu dziecka, a jego prawidłowy rozwój leży wszystkim nam na sercu. Mamy pomysł jak sprawić aby pierwszy dzień w szkole i prezent na pierwszy dzień szkoły był niezapomniany!

Poduszka literka jako prezent na pierwszy dzień szkoły!

Jest sposób na to żeby małego pierwszoklasistę obdarować wyjątkowo i w niezapomnianym stylu. Poduszka literka welurowa jest wyjątkowym personalizowanym prezentem który w wyjątkowy sposób sprawi radość Twojemu dziecku lub najbliższej osobie na której Ci zależy.

Jest to rozwiązanie które jest wspaniałym pomysłem na zastąpienie słodyczy które oczywiście nasze maluchy tak uwielbiają.

Dziewczynka przytulająca poduszki w kształcie literek. Poduszki literki prezent dla pierwszoklasisty.

W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe pomysły na prezent dla pierwszoklasisty w naszej kolekcji poduszki literki w czterech niezwykłych kolorach :

old rose / rózowy

żółty

miętowy

niebieski

Prezent edukacyjny dla pierwszoklasisty.

Nasze poduszki literki welurowe to nie tylko wyjątkowy prezent dla pierwszoklasisty ale to także niezapomniany symbol nowej przygody i nowego etapu w życiu małego podróżnika.

Pierwszy rok w szkole to wyjątkowy czas zmian i odkryć każdego dziecka ale przede wszystkim czas wesołej nauki. Poduszka literka może stać się wyjątkowym symbolem miłości do naszego malucha ale także stanowić wyjątkowy element codziennego spędzania czasu jako oparcie na krześle w trakcie odrabiania lekcji, czy przytulanka w łóżku.

Jeżeli jakość materiałów i wykonania przedmiotów którymi chcesz obdarować najbliższych jest dla Ciebie ważna, możemy zapewnić że nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Wkład który stosujemy w naszych poduszkach literkach oraz poduszkach w kształcie cyfry, jest antyalergiczny i bezpieczny dla Twojego dziecka.

Poduszka cyferka leżąca na łóżku dziecięcym. Poduszka w kształcie cyfry. Pomysł na prezent dla pierwszoklasisty.

Prezent dla pierwszoklasisty na pasowanie.

Pasowanie pierwszoklasisty to także wyjątkowy dzień który w sposób symboliczny nadaje nowej drodze naszego malucha oficjalnej wyjątkowości. Nasze produkty pasują na tą okazję idealnie. W poprzednich artykułach wspominaliśmy o możliwości wykorzystania naszych poduszek w kształcie cyfry jak wyjątkowej dekoracji urodzin jednak komponują się one wyjątkowo także z poduszką literką która sprawdzi się jako prezent dla pierwszoklasisty na pasowanie.

Wyprawka dla pierwszoklasisty

Pierwszy dzień w szkole to nie tylko prezenty ale także obowiązki i konieczność wyposażenia małego pierwszoklasisty w odpowiedni plecak który będzie wspomagał pierwsze miesiące w szkole i zapewniał wygodę na szkolnych korytarzach.

Nasze zamiłowanie do kolorów przenieśliśmy także na plecaki szkolne które w ofercie Bettys Home prezentują się wyjątkowo a dodatkowo mogą być bardzo modnym dodatkiem dla dziewczynki jak i plecakiem szkolnym dla chłopca.

Plecaki w kratkę, plecaki szkolne, plecaki na laptopa

W naszym sklepie znajdziesz piękne kolekcje - plecaki w kratkę, wykonane z włoskiej tkanej kratki szyte w naszej firmie w Poznaniu jak i piękne welurowe plecaki dostępne w czterech kolorach: zielony plecak, żółty plecak, miętowy plecak, niebieski plecak , tworzone z bardzo wytrzymałych tkanin o wysokiej gęstości. Kolekcja plecaków w kratkę jest dostępna w wersji dużej jak i wersji mini jako plecak dla przeszkolaka.

Mały chłopiec z plecakiem szkolnym na deskorolce. Plecak dla przedszkolaka.

Ciekawe przybory szkolne

Kolejnym funkcjonalnym przedmiotem który ułatwi dziecku przemieszczanie się po szkolnych korytarzach są nasze saszetki nerki dostępne w naszym sklepie w wyjątkowej kolekcji pasującej do kraciastych plecaków. Mały uczeń może w niej zmieścić wszystko niezbędne droiazgi potrzebne do noszenia ze sobą kiedy plecak jest schowany w szkolnej szafce lub pozostaje w sali. Dla dzieci starszych które już dysponują telefonem możecie dobrać torebeczkę na telefon także z kraciastej kolekcji.

Torebeczka na telefon w kratkę. Pokrowiec na telefon od Bettys Homer

Pomysły na prezent na pierwszy dzień szkoły.

Każdy z nas pamięta szare lata 90 w których nam rodzicom przychodziło spędzać czas szkolny. Czasy w których nie było dostępu do takiej szerokiej gamy produktów, artykułów szkolnych czy całej masy plecaków i piórników z superbohaterami już minęły. Pozostały sentymentalne wspomnienia. Jednak wszyscy wracamy do tamtych chwil z uśmiechem na twarzy wspominając nasze pierwsze dni w szkolnych ławkach i naszych przyjaciół. Dzisiaj jest inaczej i produkty które są dostępne na rynku oferują nie tylko funkcjonalność i pełen wachlarz kolorów ale także możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jesteśmy przekonani że w nasze ofercie znajdziesz artykuły które doskonale zaspokoją wszystkie te potrzeby a dodatkowo podkreślą wyjątkowość Twojego dziecko poprzez modny wygląd.