O nas

Historia naszej firmy zaczęła się wiele lat temu ode mnie-Beaty i mojego męża-Kamila. Nasza firma jest wynikiem połączenia pasji i marzeń, a także niesamowitej determinacji w dążeniu do celu.Swoją miłość do szycia i tworzenia ręcznie robionych rzeczy, połączyłam z marzeniem Kamila o posiadaniu własnej firmy. Choć to ja głównie wymyślałam nowe produkty, pomysł na uszycie poduszki literki padł od mojego męża. W pierwszej chwili wydawało mi się to zbyt skomplikowane, więc żartobliwie zasugerowałam, żeby sam ją zrobił. Ku mojemu zdziwieniu tak też się stało. Nigdy nie pomyślałabym, że poduszki literki staną się naszym flagowym produktem i będziemy je rozsyłać w różne części świata. Zaczynałam przecież od bardzo prostych projektów, które na początku szyłam w naszym małym mieszkaniu przy jadalnianym stole 😉

Pierwsze poduszki trafiały do naszych przyjaciół i rodziny, ale z dzięki naszym najbliższym i ich poleceniom, pojawiło się coraz większe zainteresowanie i zachwyt nad tak wyjątkowym, spersonalizowanym prezentem, którym jest właśnie poduszka w kształcie litery.

Z dumą też możemy powiedzieć, że to my pierwsi wprowadziliśmy na rynek poduszki literki z velvetu, materiału, który dopiero kilka lat temu „wchodził na salony”. Pomysł ten realizujemy do dziś. Lata mijały, nasza firma się rozwijała, a do tego powiększała się rodzina. Betty’s Home jest naszym pierwszym dzieckiem, ale dziś jesteśmy przede wszystkim rodzicami trzech energicznych i wesołych chłopców, Piotrka, Filipa i Julka. Mieliśmy wiele trudnych momentów, nie raz zastanawiając się czy to wszystko ma sens. Wierzyliśmy jednak i w dalszym ciągu wierzymy w nasze produkty. Czuliśmy, że ich jakość zawsze się obroni. Nie bez przyczyny każda nasza literka zaszywana jest ręcznie. Dbamy o każdy detal naszych produktów a zanim wprowadzimy coś nowego, odszywamy i dopieszczamy wszystkie elementy. Dlatego też wprowadzanie każdej nowości zajmuje kilka tygodni czy nawet miesięcy, a kolejne pomysły czekają w długiej kolejce na realizację. Dzisiaj nasza drużyna składa się nie tylko z naszej dwójki i naszych synów. Wraz z nami na co dzień pracuje duży, zgrany zespół, który dba o każdą stronę Betty’s Home. To dzięki naszym pracownikom, możemy pchać wszystko do przodu i szukać nowych kanałów rozwoju.

Betty‘s Home to nie tylko poduszki literki

Każda taka poduszka to spersonalizowany prezent dla dziecka lub dorosłego. Literki towarzyszą Wam i Waszej rodzinie czasami nawet od pierwszych chwil życia. Jednak Betty’s Home to nie tylko literki. Tworzymy także pufy i materace z miękkiego weluru, bawełniane baldachimy, narzuty na łóżko czy maty podłogowe. Znajdziesz też u nas różnego rodzaju dekoracje jak girlandy, gwiazdy lub kotwice, czyli takie elementy wystroju wnętrz, które sprawiają, że nasze domy są jeszcze bardziej przytulne.

Nasza filozofia

  • Kochamy kolory, które kojarzą nam się z dziecięca radością i beztroską. Próbujemy odwzorować te cechy w tym co robimy.
  • Szyjemy w Polsce i współpracujemy z lokalnymi podwykonawcami.
  • Doceniamy piękne rzeczy i dobrą jakość.
  • Staramy się, aby nasza produkcja była zrównoważona. Nie posiadamy ogromnych magazynów z zapasami. Szyjemy na bieżąco, bo chcemy mieć pewność, że nic nie idzie na marne. Dlatego też czasami, wasze zamówienia zajmują trochę więcej czasu niż przewidywane.
  • Jesteśmy dużym zespołem, który działa wspólnie. Każdy może podzielić się swoim pomysłem. Za naszymi produktami stoją przede wszystkim ludzie, nie maszyny.
Zapraszamy Was do naszego kolorowego świata! Kamil i Beata Właściciele marki Betty’s