Plecak do samolotu - plecak na wycieczkę

Plecak do samolotu - plecak na wycieczkę

Czas dobrych decyzji / Odlotowy plecak samolotowy

Decyzja. Czasami przychodzi tak szybko, tak lekko. A czasami trzeba się nieźle natrudzić, by wybrać najlepszą opcję. Mówi się, że najlepiej słuchać intuicji, ale jak alarmują psycholodzy: współcześni zabiegani i przebodźcowani ludzie nie potrafią jej już słyszeć ani czuć tak, jak nasi przodkowie. Do podejmowania dobrych decyzji potrzebujemy na pewno wyciszonej głowy, zrelaksowanego ciała. Wtedy intuicja ma szansę do nas trafić 😊 A zatem...Wybierz  plecak  i lecisz!

 kobiety trzymające w ręce plecaki w kratkę od bettys home. plecaki do samolotu

Komu w drogę, temu plecak

Podejmujesz decyzję o podróży! Nie żeby jakiejś wielkiej, planowanej rok do przodu. Ot, na jednym z portali z tanimi lotami wyskoczyła super okazja. Kilka klików i już masz dwa bilety na citybreak do europejskiej stolicy. Paryż, Rzym, Amsterdam? Dobry wybór! Skoro to tylko weekend, to teraz decyzja o pakowaniu. Co ze sobą zabrać, aby było lekko i przyjemnie, ale też stylowo i tak jak lubisz? I przede wszystkim: w co się zapakować? Wpisując w wyszukiwarce hasło:  plecak samolotowy damski , plecak do podróżowania z dzieckiem czy  plecak samolotowy na bagaż podręczny , nie wyskoczyło Ci nic ciekawego? Albo inaczej: można zwariować od nadmiaru i trudno podjąć decyzję? Hm, nie martw się.

Plecak podróżny samolotowy - dosłownie odlotowy

Jesteś podekscytowany lub podekscytowana podróżą, już myślami szybujesz w chmurach, ale pozwól się nieco uziemić i pomóc sobie w podjęciu takiej dość drobnej, ale ważnej decyzji: WYBÓR PLECAKA do samolotu. Zresztą, będzie to nie tylko plecak na wycieczkę, ale też plecak miejski na laptop, modny plecak szkolny, plecak do przedszkola dla chłopca i dziewczynki. Serio aż tyle? Serio. Nasz welurowy duży miejski plecak ułatwia szybkie pakowanie, mieszcząc w sobie niewiarygodnie wiele rzeczy. Jest pakowny, a do tego gustowny. Nie wyglądasz w nim jak obładowany tobołkami wielbłąd (pardon, ale skojarzenia z ciepłymi krajami nasuwają się nam same).

dwóch braci bawiących się po lekcjach z plecakiem w kratkę od bettys home

Plecak ma cztery kieszenie, a więc na lotnisku nawet trzymając w jednej ręce kawę, szybko wyjmiesz dokumenty podczas odprawy. Skrytki na akcesoria docenisz też na miejscu, gdy zechcesz błyskawicznie wyjąć notes i długopis. Warto przecież zanotować pięknie brzmiące słowo, jakie przywieziesz sobie z wycieczki w plecaku (hih).

Plecak jest idealny jako bagaż podręczny - sprawdzone! Dzięki miękkim szelkom łatwo zawiesisz ten super plecak na walizce na kółkach. A idąc piątą godzinę po Rzymie, nie czujesz dyskomfortu na ramionach od wrzynających się szelek. Po prostu ich nie czujesz w ogóle. Czy plecak nadaje się do podróżowania z dzieckiem? Pewnie, zapakujesz malucha w plecak i go nie ma...oczywiście żartujemy😉 Mówiąc jednak serio: plecak naprawdę sprawdza się nawet jako  dziecięcy plecak podróżny ;

Jesteśmy praktyczni i wygodni, jak nasze plecaki

My też podejmujemy codziennie decyzje. I taką z kategorii trudnych był wybór projektu naszego UNIWERSALNEGO plecaka. Od zawsze ceniliśmy połączenie designu z funkcjonalnością. Sam oryginalny wzór może się podobać kolekcjonerom, jednak w życiu codziennym szukamy wygody. Jesteśmy praktyczni. Lubimy, gdy rzeczy nam służą. Każdy ciekawy krój musi być poparty wartością użytkową. I z takim podejściem projektujemy nasze produkty.  Welurowy plecak  jest na tyle uniwersalny, że nadaje się właściwie dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Możemy spokojnie określić go jako modny plecak młodzieżowy, ale i damski plecak miejski czy stylowy plecak męski.  Mały plecak dla dziewczynki , jak i plecak dla chłopaka.

kobieta z welurowym plecakiem miętowym od bettys home

Elegancki welur służy w podroży

W przypadku wyboru materiału na nasz  stylowy plecak miejski , decyzja zapadła jednogłośnie: welur! Bo jest niezwykle przyjemny w dotyku, pasuje do casualowego outfitu, a jednocześnie ma w sobie coś z elegancji. Wyobrażamy sobie Ciebie w naszym plecaku na ulicach Paryża, Rzymu, Amsterdamu czy Barcelony. Bo to plecak miejskiego huntera doświadczeń. Kolekcjonera przygód. Pasuje do sukienki i do stylowego dresu. Welur jest wytrzymały, ale dla maksymalnej wygody wyścieliliśmy wnętrze plecaka podszewką poliestrową. Nawet jeśli coś Ci się w środku rozleje, nie lej łez. Wycierasz i masz sucho. A kolory? No wakacje przez okrągły rok! Te niebieskości, mięty,  żółcienie ...przecież to kwintesencja wypoczynku na plaży z drinkiem mohito w ręce😉 To ulice Barcelony, to szalone kolory Maroko, to...no nasze plecaki są wszędzie spoko!

 

logo firmowe bettys home nowe 2024