kobieta z dużą torbą sztruksową na ramię na tle niebieskich starych drzwi

Sztruksowa torba – manifest letniego luzu

W stronę lata ze sztruksową torbą na ramię - Tego lata latamy po mieście w sztruksie

Sztruksowa od-nowa. Postanowiliśmy zinterpretować po swojemu jeden z naszych ulubionych materiałów. Nie dajemy się schematom, że tylko jesień i zima sztruksu się trzyma. Witając wiosnę, śmiało patrząc w stronę lata, szyjemy duże sztruksowe torby dla miejskiej hordy;)

Sztruks to tkanina ciepła, wytrzymała, gruba. Dzięki charakterystycznym prążkom, nie da się jej pomylić z żadną inną. Stereotypowe podejście jest takie, że jest to materiał na okres jesienno-zimowy. My przełamujemy owo myślenie, szyjąc kolekcję sztruksowych toreb na ramię w pastelowych, wiosenno-letnich kolorach, które tak bardzo pasują do wakacyjnego vibe’u. Bo czy miętowy, błękitny, kremowy, żółty nie brzmią jak kolory słonecznych radości? Kojarzą się z lodami, mlecznymi shake’ami, leżakami, letnimi uciechami i lekkimi ciuchami.

niebieska torba sztruksowa na ramię w stylu miejskim

Ze sztruksową torbą na luzaku, miejski łobuziaku

No bo weź i się nie wyluzuj, nosząc dajmy na to, sztruksową torbę shopper. Już patrząc na nią, człowiek ma ochotę nieco...hm sflaczeć? Ale tak pozytywnie, na moment sobie klapnąć i odsapnąć. Z latte w ogródku ulubionej kafejki. Na ławce w parku. Na brzegu rzeki. Na murku. Gdziekolwiek, byle pochillować. Bo ile można tak pędzić bez tchu, ciągle odhaczać, z drogi nie zbaczać? A my właśnie namawiamy, by znaleźć trochę oddechu w rozpędzonym dniu. Gdy tak wszyscy biegną, Ty sobie stań i popatrz. Poobserwuj to szaleńcze tempo, weź łyka smoothie, poczuj jego smak. Popatrz na czubek drzewa, powąchaj powietrze. Dokładnie tak. I niech duża, luzaka torba ze sztruksu noszona latem, będzie Twoim manifestem! Bo to, co nosisz, oddaje to, co myślisz i czujesz. Gdy masz w sobie luz blues, to bez sztruksowej torby na ramię ani rusz. I niech ci jej zazdroszczą, a zwłaszcza tego luzu. A co!

żółta duża torba sztruksowa na ramie od bettys home

Na zakupy – z głową i….sztruksowym shopperem

Trzeba zrobić odświeżenie garderoby po zimie? Ubiegłoroczne ciuchy już się znudziły, albo znosiły? Żeby jednak nie popaść w totalny konsumpcjonizm, zrób założenie: kupię nowych tyle, ile zmieszczę do mojej sztruksowej torby shopper. Niech torba będzie Twoją asystentką, weryfikując wybory i nieco ochładzając gorączkę zakupów. Bo to, co się podoba w galerii, nie zawsze potem chcesz przecież nosić. Kup sobie parę nowych basic’ów. Takie rzeczy, które chętnie założysz i na kolejną wiosnę. Do naszych miejskich sztruksowych toreb pasują wszelkie denimy, jeansy, fajne T-shirty. Sportowe buty, czasem powłóczysta kwiecista spódnica dla przełamania mono-tonu. A miękki sztruks tak odjechanie kontrastuje z gładką, lekką wiskozą! Bawełnę też lubi, a jedwab to już ho ho, ale kto Ci zabroni. Modne są oversize’y, a nasze torby sztruksowe na ramię świetnie się z nimi dogadują. Bo same są takie oversize’we, czyż nie?

kosmetyczka do torby sztruksowej

Do każdej swojej nowej torby sztruksowej możesz dobrać sztruksową kosmetyczką wykonaną z tego samego sztruksu co Twoja torba. Koniecznie sprawdź te kolory :

fioletowa kosmetyczka sztruksowa

niebieska kosmetyczka sztruksowa

żółta kosmetyczka sztruksowa

kremowa kosmetyczka sztruksowa