mam z córeczką na placu zabaw z torbą sztruksową dla mam

Torba dla mamusi duża być musi!

Miejskie torby sztruksowe - dlaczego są tak pomocne w codzienności z małym muminkiem?

Mamusia Muminka nie rozstawała się ze swoją torebką. Jako mama, dobrze ją rozumiesz, prawda? Bo co jeśli nagle małemu Muminkowi zachce się musu jabłkowego, katar zacznie lecieć z nosa, albo znudzony zacznie się wiercić? Wtedy mamusia zagląda do torebki. Żeby zmieścić w niej wszystkie potrzebne rzeczy na dzień pełen wyzwań w mieście lub poza nim, torba musi być wygodna jak druga skóra, pakowna jak turystyczna, ale i stylowa – jak na miejską przystało. W Bettys Home mamy torby dla MAMY!

mam z córką ma na ramieniu torbę sztruksową dla mam w kolorze kremowym

Sztruksowa torba wytrzymała jak….mama

Każda mama musi być wytrzymała. Fizycznie i psychicznie. Noszenie słodkich ciężarów przez kilka lat to wyzwanie dla kręgosłupa, miednicy (zaokrąglenie bioder u mam wydaje się naturalnym siedziskiem dla maluszków, prawda?). Zmienność nastrojów ukochanej istoty byłaby wyzwaniem nawet dla stoika czy mnicha buddyjskiego, a co ma powiedzieć nowoczesna, zabiegana kobieta w wielkim mieście? Skoro mama to wytrzymała bohaterka, to jej torba także taka musi być (pozostańmy przy wytrzymałości fizycznej, sprycie, ogarnianiu wielu rzeczy, a bohaterstwo oddajmy tylko mamom). Bo pojemna torba dla mamy jest wszędzie tam, gdzie ona i dziecko. Już lepiej zapomnieć z domu komórki, niż zostawić maminą torbę – to już jest mały dramat,  powodujący histeryczne reakcje. Sprawdzone na własnej skórze!;) A niby czemu Mamusia Muminka nigdy nie rozstawała się z własną torebką? (tylko co ona mogła w takiej małej zmieścić, tak się zastanawiamy…). Z pewnością powinna mieć naszą torbę sztruksową!

mama z córka ma żółtą torbę sztruksową od bettys home

Torby sztruksowe na ramię dla aktywnej mamy

Skoro mama nigdzie nie rusza się bez torby, to oznacza, że nosi w niej coś bardzo potrzebnego. Wrzuca tam przecież pieluszki, chusteczki, maść, zasypkę, kocyk, bidonik, smoczka, czapeczkę, ubranko na zmianę, gryzaka, zabawkę, przekąski, a gdzieś tam obok książkę (a nóż się uda poczytać w chwili spokoju), kalendarz, okulary, słuchawki, termos lub butelkę z wodą, klucze, lusterko, komórkę, portfel,….(tu można dopisać osobnicze rzeczy, których nawet nie próbujemy zgadywać). Pojemna zamszowa torba Mom Bag zmieści to wszystko, a jeszcze zostanie trochę wolnego miejsca;) Czary mary. No a sztruks wytrzyma bardzo długo, jest nie do zdarcia (przecież to właśnie sztruksu używano do szycia uniformów w fabrykach). Nie bez powodu też sztruks pojawiał się jako materiał na łaty na łokciach profesorskich koszul.

torba sztruksowa żółta od bettys home z podszewką w kratkę

Ile pomieści sztruksowa torba shopper

Dwie otwarte kieszenie torby dla mamy (wewnętrzna i zewnętrzna) pozwalają na segregację rzeczy. Długie rączki pasują w sam raz do zawieszenia torby na wózku. Podszewka w kratę jest po prostu urocza, a ściągacz zabezpiecza zawartość torby.

Ogólnie o kobiecej torebce wiele już powstało skeczy, stand-up’ów, żartów i mitów, które jednak mają w sobie jakiś wgląd w prawdę. Artystyczny nieład torebki może powstać w tej nawet najbardziej uporządkowanej, sztywnej, z mnóstwem przegródek. Kobiety lubią przewidywać, co może je spotkać danego dnia, a tym samym wolą być przygotowane na każdą ewentualność. Jeśli kobieta staje się mamą, to liczba przedmiotów się tylko powiększa, tak samo jak i gabaryty torby.

organizer kosmetyczka sztruksowa do torby sztruksowej od bettys home

Sztruksowa kosmetyczka i organizer to torby sztruksowej

Nasza zamszowa torba dla mamy jest idealnie duża, żeby zmieścić w niej wszystko, co tylko sobie kobieta wymyśli. Jak opanować bałagan wielu rzeczy w środku? Kobiety jakoś sobie z tym radzą, potrafiąc znaleźć jedną ręką klucze, trzymając bobasa na biodrze i jednocześnie rozmawiając przez telefon: - Co słychać, mocno zajęta jesteś? - A tam, nie tak bardzo… O, mam klucz!

Ach ta wielozadaniowość…W takiej sytuacji organizer do torby będzie wybawieniem. Zawsze wiadomo, gdzie są te najmniejsze (kluczowe) rzeczy. No właśnie! Znajdziesz je w czterech wyjątkowych kolorach:

kosmetyczka sztruksowa żółta 

kosmetyczka sztruksowa niebieska 

kosmetyczka sztruksowa fioletowa 

kosmetyczka sztruksowa kremowa 

Duża torba do szpitala

Czasami bywa i tak. Jest wirus, jest skierowanie do szpitala. Nie ma czasu na dłuższe zastanawianie się, co spakować. Na pewno warto wziąć więcej, niż potem żałować. Dokładnie ta sama sztruksowa torba na ramię, z którą śmigałaś z wózkiem po mieście, pasuje do spakowania się do szpitala. Jej delikatny kolor też ma znaczenie. Działa łagodząco na psychikę, wprawia w optymistyczny nastrój i przywołuje pozytywne skojarzenia. Nie zapomnij wrzucić do środka jakąś ciekawą książkę dla siebie! Na pewno się zmieści:)

kobieta na rowerze z torbą sztruksową dla mam w kolorze fioletowym